Zonder KYC — geen ID, geen selfie, geen documenten. Betalen met crypto: BTC, USDT, USDC, ETH, SOL, LTC
Taal: Nederlands
Vraag een API-sleutel aan

Prijzen in USD · vastgesteld op 22 oktober 2026

Prijzen web reader API: prepaid paginacredits die nooit verlopen

Eén credit leest één pagina; een pagina die een browser nodig heeft, kost twee. Pagina's die mislukken of die een site weigert, kosten niets. Koop een pack met je crypto-saldo en gebruik het in je eigen tempo. Zonder KYC — geen ID, geen selfie, geen documenten. Betalen met crypto.

Laatst bijgewerkt: · 7 min leestijd

Kort antwoord

Hoeveel kost WebReaderAPI?

WebReaderAPI verkoopt prepaid paginacredits: 10.000 pagina's voor US$ 3,75 (US$ 0,38/1K pagina's), 100.000 pagina's voor US$ 21,75, 1.000.000 pagina's voor US$ 74,25 en US$ 0,07/1K pagina's bij 5 miljoen, per oktober 2026. Een pagina die met een browser wordt gelezen, gebruikt twee credits. Mislukte pagina's en pagina's die door robots.txt worden geweigerd, zijn gratis, en credits verlopen nooit. Zonder KYC; betalen met crypto.

Welk creditpack moet ik kopen?

Zes packs, met dezelfde API en opties in elk. De prijs per pagina daalt van US$ 0,38/1K pagina's bij het kleinste pack tot US$ 0,07/1K pagina's bij het grootste.

Test

10.000 pagina's

US$ 3,75

US$ 0,38/1K pagina's

  • Probeer het op je eigen URL's
  • Dezelfde API als het grootste pack
  • Credits verlopen nooit
Kies 10.000 pagina's

Starter

50.000 pagina's

US$ 14,25

US$ 0,28/1K pagina's

  • Een AI-agent of een RAG-prototype
  • Crawlen door een documentatiesite
  • Credits verlopen nooit
Kies 50.000 pagina's

Build

100.000 pagina's

US$ 21,75

US$ 0,22/1K pagina's

  • Productie-agents en RAG-pipelines
  • Batch- en crawl-taken
  • Credits verlopen nooit
Kies 100.000 pagina's

Scale

500.000 pagina's

US$ 50

US$ 0,10/1K pagina's

  • Grote knowledge bases
  • Hogere concurrency op aanvraag
  • Credits verlopen nooit
Kies 500.000 pagina's

Volume

1.000.000 pagina's

US$ 74,25

US$ 0,07/1K pagina's

  • Datasets en onderzoekscorpora
  • Hogere concurrency op aanvraag
  • Credits verlopen nooit
Kies 1.000.000 pagina's

In elk plan: Hoofdinhoud extraheren · JavaScript rendering wanneer nodig · Mislukte en geweigerde pagina's niet in rekening gebracht · Credits verlopen nooit

Alle tiers in één oogopslag
PlanHoeveelheidTotale prijsPrijs per eenheidKopen
Test10.000 pagina'sUS$ 3,75US$ 0,38/1K pagina'sKopen
Starter50.000 pagina'sUS$ 14,25US$ 0,28/1K pagina'sKopen
Build100.000 pagina'sUS$ 21,75US$ 0,22/1K pagina'sKopen
Scale500.000 pagina'sUS$ 50US$ 0,10/1K pagina'sKopen
Volume1.000.000 pagina'sUS$ 74,25US$ 0,07/1K pagina'sKopen
Bulk Beste tarief5.000.000 pagina'sUS$ 350US$ 0,07/1K pagina'sKopen

Hoe worden pagina's geteld?

Elke response vermeldt wat het heeft gekost in credits_used. De regels:

  • Statische pagina: 1 credit. De HTML van de pagina bevatte de inhoud.
  • Pagina die een browser nodig had: 2 credits. Met render=auto draait de browser alleen als de ruwe HTML bijna leeg is; render=false gebruikt hem nooit.
  • Land gekozen: +10 credits. Het land kiezen van waaruit een pagina wordt gelezen kost 10 credits extra, omdat de pagina dan via een residential-verbinding in dat land wordt gelezen.
  • PDF: 1 credit per begonnen blok van 10 pagina's. Een rapport van 25 pagina's kost 3 credits.
  • Fouten en weigeringen: 0 credit. Ongeldige URL's, time-outs, pagina's die door robots.txt of door de site worden geweigerd, en bestanden die we niet kunnen lezen zijn gratis.
  • Je saldo checken: gratis. GET https://webreaderapi.com/api/v1/credits gebruikt geen credit.

Verlopen ongebruikte credits?

Nee. Prepaid credits verlopen nooit: ongebruikte pagina's blijven op je account staan tot je ze gebruikt. Een pack dat je voor de ene crawl koopt, behoudt zijn resterende waarde voor de volgende, en een agent die een maand niets doet, verliest niets.

Als we ooit stoppen met het verkopen van de dienst, geven de voorwaarden je minstens 30 dagen de tijd om je credits te gebruiken of hun waarde over te dragen. Een prijsverhoging geldt alleen voor packs die na publicatie zijn gekocht.

Welk pack past bij mijn workload?

Typische volumes en het pack dat ze dekt. Reken twee credits voor pagina's die een browser nodig hebben.

WorkloadPagina'sAanbevolen pack
Prototype-agent of een eenmalige crawl van een kleine siteonder 5.00010.000 pagina's (US$ 3,75)
AI-agent die dagelijks door een klein team wordt gebruikt10.000 tot 30.000 per maand50.000 pagina's (US$ 14,25)
RAG-index van meerdere documentatiesites, met wekelijkse verversingen30.000 tot 80.000100.000 pagina's (US$ 21,75)
Product dat pagina's leest voor zijn eigen gebruikers100.000 tot 400.000 per maand500.000 pagina's (US$ 50)
Onderzoekscorpus of groot archief1 miljoen en meer1.000.000 pagina's (US$ 74,25) of 5.000.000 pagina's (US$ 350)

Hoe verhouden deze prijzen zich tot andere web reader API's?

Prijs per 1.000 pagina's wanneer je 100.000 pagina's per maand leest, van de openbare prijspagina van elke provider. De volledige tabel, met 21 API's en drie volumes, staat op web reader API-prijzen vergeleken.

Provider en planGewone pagina'sPagina's die een browser nodig hebben
WebReaderAPI, 100.000 pagina'sUS$ 0,22/1K pagina's2 credits per pagina
Firecrawl Standard ($99 voor 100.000 credits)$0.99$0.99 (elke pagina gerenderd)
Olostep Standard ($99)$0.99$0.99 (elke pagina gerenderd)
Crawl4AI Cloud Builder ($99)$0.50$0.99
Scrape.do Hobby ($29 voor 250.000 credits)$0.29$0.99 op Pro
ScrapingBee Freelance ($49)$0.49$0,99 bij Startup
Exa contents$1.00Geen browseroptie gedocumenteerd
Tavily Extract (basis, met pay as you go)$1.40$2,36 (geavanceerd)

Prijzen gecontroleerd op

We beweren niet de goedkoopste te zijn bij elk volume of voor elk paginatype. Bronnen: de prijspagina van elke provider, vermeld op de vergelijkingspagina.

Hoe betalen werkt

  1. Waardeer op met US$ 25 of meer

    Kies het bedrag en de coin (BTC, USDT, USDC, ETH, SOL, LTC). Het crypto-bedrag en de koers staan 30 minuten vast.

  2. Stuur het naar het getoonde adres, op exact hetzelfde netwerk

    De betaalpagina toont ons depositoadres voor de coin en het netwerk die je hebt gekozen: BTC aan Bitcoin, USDT aan Tron (TRC-20) of Ethereum (ERC-20), USDC aan Ethereum (ERC-20), ETH aan Ethereum, SOL aan Solana, LTC aan Litecoin. Stuur alleen die coin op dat netwerk: geld dat via een ander netwerk of in een andere coin wordt gestuurd, kan niet worden teruggehaald. De netwerkkosten komen bovenop het bedrag.

  3. Stuur het exacte bedrag dat wordt getoond en klik daarna op “Ik heb betaald”

    Elke opwaardering heeft zijn eigen exacte bedrag (tot op de laatste decimalen): zo vinden we je betaling en koppelen we die aan je account.

  4. Bijgeschreven zodra je betaling op de blockchain is gecontroleerd

    Je saldo wordt bijgeschreven zodra we de transactie op de blockchain hebben gecontroleerd, nadat het netwerk die heeft bevestigd. Gebruikelijke bevestigingstijden van het netwerk:

    CryptoNetwerkBevestigingenGebruikelijke tijd
    BTCBitcoin2≈ 20 min
    USDTTron (TRC-20)20≈ 1 min
    USDTEthereum (ERC-20)12≈ 5 min
    USDCEthereum (ERC-20)12≈ 5 min
    ETHEthereum12≈ 5 min
    SOLSolana1≈ 1 min
    LTCLitecoin6≈ 15 min
  5. Eén saldo voor al je pagina-credits

    Als je met een pack begint, is de top-up gelijk aan de prijs ervan (of het minimum, als het pack kleiner is); de credits worden toegevoegd zodra de betaling is bijgeschreven, en de API-sleutel staat klaar in je dashboard. Het restant blijft op het saldo voor latere packs. Je saldo heeft geen einddatum en kan op elk moment pagina-credits kopen. Als een pack minder kost dan de minimale opwaardering, kan het bedrag dat je alleen hebt toegevoegd om dat minimum te bereiken op verzoek worden teruggestuurd binnen 30 dagen na de betaling, in USDT of USDC, zolang je het niet hebt uitgegeven. Elk ander saldo wordt niet terugbetaald, tenzij de wet anders bepaalt.

Tab gesloten? De openstaande opwaardering blijft staan onder Facturering in je account: open die om het adres en het exacte bedrag opnieuw te zien.

Vragen over prijzen

Is er een gratis tier?

Nee. Er is geen gratis laag: het kleinste pack is de manier om te testen, betaald vanaf de minimale top-up, en het bedrag dat alleen is toegevoegd om dat minimum te halen, kan op verzoek binnen 30 dagen worden terugbetaald, in USDT of USDC, zolang het niet is besteed. Het 10.000 pagina's-pack kost US$ 3,75 en bevat elke optie van het grootste pack.

Waarom moet ik US$ 25 opwaarderen als een pack minder kost?

Elke betaling loopt via je saldo, en de minimale opwaardering is US$ 25. Je saldo heeft geen einddatum en kan op elk moment pagina-credits kopen. Als een pack minder kost dan de minimale opwaardering, kan het bedrag dat je alleen hebt toegevoegd om dat minimum te bereiken op verzoek worden teruggestuurd binnen 30 dagen na de betaling, in USDT of USDC, zolang je het niet hebt uitgegeven. Elk ander saldo wordt niet terugbetaald, tenzij de wet anders bepaalt.

Kan ik een terugbetaling krijgen?

Een creditpack dat minder dan 72 uur geleden is gekocht, gaat terug naar je saldo als minder dan 20% van de credits is gebruikt. Als een pack niet werkt en support het niet binnen 24 uur kan oplossen, gaat alles terug naar je saldo. Top-ups blijven saldo en worden niet terugbetaald tenzij de wet anders bepaalt; het bedrag dat alleen is toegevoegd om de minimale top-up te halen, kan op verzoek binnen 30 dagen worden terugbetaald, in USDT of USDC, zolang het niet is besteed. Het restitutiebeleid bevat uitgewerkte voorbeelden.

Kosten JavaScript-pagina's altijd twee credits?

Alleen wanneer de browser daadwerkelijk draait. Met render=auto worden de meeste nieuws-, blog- en documentatiepagina's voor één credit uit hun HTML gelezen; de browser start pas wanneer die HTML te weinig tekst bevat. Het veld rendered vertelt je wat er is gebeurd.

Met welke cryptocurrencies kan ik betalen?

BTC, USDT, USDC, ETH, SOL, LTC. USDT werkt op TRC-20 of ERC-20, en USDC op ERC-20. De pagina over cryptobetalingen legt elke stap uit.

Vanaf US$ 0,07/1K pagina's · zonder KYC

Vraag een API-sleutel aan