Zonder KYC — geen ID, geen selfie, geen documenten. Betalen met crypto: BTC, USDT, USDC, ETH, SOL, LTC
Taal: Nederlands
Vraag een API-sleutel aan

Dataset · lijstprijzen gelezen op 2026-10-22 · CC BY 4.0

URL naar Markdown API-prijzenindex 2026: wat 1.000 pagina's kosten bij 21 API's

Openbare lijstprijzen van 21 API's die webpagina's omzetten naar Markdown of tekst voor modellen, genormaliseerd naar de kosten van 1.000 pagina's bij drie maandelijkse volumes, voor gewone pagina's en voor pagina's die in een browser worden gerenderd. Gepubliceerd door WebReaderAPI, dat zelf een van de API's in de tabel is.

Laatst bijgewerkt: · 11 min leestijd

Kort antwoord

Hoeveel kost een URL-naar-Markdown-API per 1.000 pagina's in 2026?

Over 21 API's waarvan we de lijstprijzen op 2026-10-22 hebben gelezen, kost het lezen van 100.000 gewone pagina's per maand een mediaan van $0.99 per 1.000, en $1.00 wanneer pagina's een browser nodig hebben. Bij 1 miljoen pagina's per maand dalen de medianen naar $0.774 en $0.899. WebReaderAPI, dat deze index publiceert, rekent US$ 0,22/1K pagina's voor gewone pagina's bij 100.000.

De index in zes cijfers

$2.00

mediaan per 1.000 gewone pagina's bij 10.000 per maand

21 API's

$0.99

mediaan per 1.000 gewone pagina's bij 100.000 per maand

21 API's

$0.774

mediaan per 1.000 gewone pagina's bij 1 miljoen per maand

20 API's

$1.00

mediaan per 1.000 in een browser gerenderde pagina's bij 100.000 per maand

18 API's

$0.899

mediaan per 1.000 in een browser gerenderde pagina's bij 1 miljoen per maand

17 API's

3 + 7

API's die betalen met crypto op een account vermelden, plus API's die per aanvraag USDC aannemen (x402)

Hoe is de index opgebouwd?

We hebben op 2026-10-22 de openbare prijspagina van elke aanbieder gelezen en alleen de daar getoonde cijfers overgenomen; elke bron staat onderaan vermeld. Een "pagina" is één URL die wordt gelezen en als Markdown of tekst terugkomt, met de standaardproxy van de aanbieder en zonder betaalde add-on.

  • Gewone pagina: geen JavaScript-rendering. Browserpagina: eerst gerenderd in een headless browser; aanbieders die altijd renderen (Firecrawl, Olostep, Diffbot) hebben dezelfde prijs in beide tabellen.
  • Prijs bij een volume: de goedkoopste gepubliceerde manier om dat aantal pagina's per maand bij één aanbieder te kopen (plan, plan plus gepubliceerde overage, of pay as you go), gedeeld door de gebruikte pagina's. Een plan van $99 dat voor 100.000 pagina's wordt gebruikt, telt als $0,99 per 1.000, ook als het meer omvat.
  • Creditmultipliers zijn toegepast, bijvoorbeeld 5 credits per browserpagina bij ScrapingBee, ZenRows en Scrape.do.
  • Gratis tiers staan vermeld, niet geprijsd. API's die per token, browsertijd, datavolume of compute worden gefactureerd, en één API waarvan we de Markdown-output niet konden bevestigen, staan apart vermeld.

WebReaderAPI staat ter referentie en telt niet mee in de medianen.

Prijs per 1.000 gewone pagina's, per maandelijks volume

Statische pagina's, gelezen zonder browser. "—" betekent niet gepubliceerd of niet self-serve bij dat volume.

API10K pagina's per maand100K pagina's per maand1M pagina's per maand
WebReaderAPI (prepaid, verloopt nooit)US$ 0,38/1K pagina'sUS$ 0,22/1K pagina'sUS$ 0,07/1K pagina's
Firecrawl$4.40$0.99$0.749
Tavily Extract$1.60$1.40$1.30
Exa contents$1.00$1.00$1.00
Parallel Extract$1.00$1.00$1.00
Linkup fetch$1.00$1.00$1.00
Olostep$2.90$0.99$0.399
ScrapeGraphAI$2.00$1.00$1.25
Diffbot$29.90$2.99$0.899
ScrapingBee$1.90$0.49$0.099
ScraperAPI$4.90$0.49$0.149
ZenRows$0.50$0.39$0.199
Scrapfly$3.00$0.30$0.10
Scrape.do$2.90$0.29$0.099
Crawlbase$2.10$0.764$0.349
Bright Data Web Unlocker$1.50$1.50$1.30
Oxylabs Web Scraper API$3.00$1.00$2.50
Decodo Web Data API$1.90$0.49$0.249
Scrapeless$1.00$0.90$0.80
Hyperbrowser Fetch$3.00$1.00—
Steel scrape$5.00$5.00$5.00
Crawl4AI Cloud$1.00$0.50$0.395

Prijzen gecontroleerd op

Lijstprijzen in USD, gelezen op 2026-10-22. Onze prijzen: de WebReaderAPI-prijspagina op dezelfde datum.

Prijs per 1.000 in een browser gerenderde pagina's, per maandelijks volume

Pagina's die JavaScript nodig hebben, gerenderd in een headless browser. API's die geen browseroptie documenteren, staan niet in deze tabel.

API10K pagina's per maand100K pagina's per maand1M pagina's per maand
WebReaderAPI (2 credits per pagina)$0,75/1K pagina's$0,435/1K pagina's$0,148/1K pagina's
Firecrawl$4.40$0.99$0.749
Tavily Extract$3.00$2.36$2.90
Linkup fetch$5.00$5.00$5.00
Olostep$2.90$0.99$0.399
ScrapeGraphAI$2.00$1.00$1.25
Diffbot$29.90$2.99$0.899
ScrapingBee$1.90$0.99$0.599
ScraperAPI$4.90$1.49$0.975
ZenRows$2.50$0.99$0.549
Scrapfly$3.00$1.00$0.56
Scrape.do$2.90$0.99$0.699
Crawlbase—$0.99$0.599
Bright Data Web Unlocker$1.50$1.50$1.30
Oxylabs Web Scraper API$3.00$5.00$2.50
Decodo Web Data API$1.90$0.99$0.999
Hyperbrowser Fetch$3.00$1.00—
Steel scrape$5.00$5.00$5.00
Crawl4AI Cloud$1.00$0.99$0.667

Prijzen gecontroleerd op

Waarom verschillen de prijzen zo veel tussen API's?

Vier dingen verklaren het grootste deel van de spreiding.

  1. Producttype. Algemene scraping-API's (ScrapingBee, Scrape.do, ZenRows, Scrapfly) zijn geprijsd voor volume en komen op ongeveer $0,10 per 1.000 gewone pagina's bij 1 miljoen per maand. AI-gerichte readers (Exa, Parallel, Linkup) rekenen een vast tarief van $1,00 en voegen retrieval-functies toe.
  2. Browser-multipliers. Een browserpagina kost bij creditgebaseerde API's 2 tot 10 keer zoveel als een gewone pagina; API's met een vast tarief rekenen voor beide hetzelfde.
  3. Plantrappen. Veel aanbieders verkopen maandplannen met een groot tegoed, waardoor kleine gebruikers betalen voor ongebruikte pagina's: de mediaan bij 10.000 gewone pagina's per maand is $2,00.
  4. Vervaldatum. De meeste plannen resetten ongebruikte credits maandelijks; ScrapeGraphAI, Crawlbase en Crawl4AI Cloud houden gekochte credits zonder maandelijkse reset.

Gratis tiers, vervaldatum, crypto, identiteitscontroles en robots.txt

Wat elke aanbieder vermeldt op de pagina's die we hebben gelezen. "Niet vermeld" betekent dat de pagina's het niet zeiden.

APIGratis tierVerloop van creditsCrypto-betalingIdentiteitscontrolesrobots.txt
WebReaderAPIGeenNooitBTC, USDT, USDC, ETH, SOL, LTCGeen: geen ID, geen selfie, geen documentenGer respekteerd; nooit overschreven
Firecrawl1.000 credits per maand, geen kaart nodigPlancredits worden maandelijks geresetNee (kaarten, PayPal)Niet vermeldStandaard gerespecteerd; alleen te overschrijven bij Enterprise
Tavily Extract1.000 credits per maand (5.000 basis-URL's)Maandelijks geresetAlleen naar eigen goeddunken (voorwaarden)Niet vermeldNiet vermeld
Exa contents$10 tegoed per maandGratis credits worden maandelijks geresetPer request, USDC (x402)Kaart voor pay as you goVermeld voor de index-crawler, niet voor fetches door gebruikers
Parallel Extract5.000 requests per maandGratis tegoed verloopt maandelijksPer request, USDC (x402)Kaart voor het maandelijkse tegoedVermeld voor de index-crawler, niet voor fetches door gebruikers
Linkup fetch$20 per maand (professioneel e-mailadres)Niet vermeldPer request, USDC (x402)Professioneel e-mailadres voor gratis tegoedCrawlen respecteert het; fetch niet vermeld
OlostepProefperiode van 500 requestsPlan maandelijks; top-ups 6 maandenPer request, USDC (x402)Kaart voor opwaarderenTools om het te respecteren; standaard niet vermeld
ScrapeGraphAI500 creditsPlancredits worden niet overgedragen; top-ups verlopen nooitAlleen agents (MPP)Niet vermeldKlant moet zich houden aan (voorwaarden)
Diffbot10.000 credits per maandQuota wordt elke periode geresetNiet vermeldGeen kaart voor het gratis planCrawl gehoorzaamt standaard; Extract niet vermeld
ScrapingBee1.000 creditsGeen rolloverNeeKaart voor betaalde plannenNiet vermeld
ScraperAPI5.000 credits voor 7 dagenVerlopen per factureringsperiodeNeeNiet vermeldNiet vermeld
ZenRows5.000 credits per maandBij verlengingAccounts: nee; agents: USDC (x402)E-mailvalidatieNiet vermeld
Scrapfly1.000 credits eenmaligGeen rolloverNiet vermeldKYC voor elke klantCrawler-API respecteert het standaard; kan worden uitgeschakeld
Scrape.do1.000 credits per maandNiet vermeldJa (munten niet vermeld)Niet vermeldNiet vermeld
Crawlbase1.000 creditsPay as you go: niets verlooptNiet vermeldNiet vermeldNiet vermeld
Bright Data Web Unlocker5.000 credits per maandGratis credits worden maandelijks geresetNeeKaart voor accounts met persoonlijk e-mailadres; bedrijfs-KYC voor pagina's die robots.txt verbiedtStandaard nageleefd
Oxylabs Web Scraper API$5 tegoed eenmaligEinde van de cyclusNeeKYC voor elke klantNiet vermeld
Decodo Web Data APITot 10.000 requests per maandOngebruikte bedragen verlopen maandelijksJa (via CoinGate)Automatische controle, daarna KYCNiet vermeld
ScrapelessProefperiode, omvang niet vermeldVoorafbetaald minimum niet aangehoudenJa (munten niet vermeld)Geen voor basispakkettenNiet vermeld
Hyperbrowser Fetch5.000 creditsGekochte credits: 12 maandenPer request, USDC (x402)Niet vermeldNiet vermeld
Steel scrape$30 eenmalig (90 dagen)Lanceringscredit 90 dagenPer request, USDC (x402)Geen kaartVoorwaarden verbieden het te schenden
Crawl4AI Cloud1.000 credits per maandGekochte credits verlopen nooitNiet vermeldGeen kaartVoorwaarden vereisen dat je je eraan houdt

Prijzen gecontroleerd op

Wat zijn de belangrijkste bevindingen?

  • Eenvoudige pagina's zijn goedkoop bij volume. Bij 1 miljoen pagina's per maand noteren ScrapingBee ($0,099), Scrape.do ($0,099) en Scrapfly ($0,10) de laagste prijzen voor eenvoudige pagina's.
  • Browserspagina's kosten meer. Bij 1 miljoen per maand noteren Olostep ($0,399), ZenRows ($0,549) en Scrapfly ($0,56) de laagste prijzen voor browserspagina's.
  • De bekendste reader is niet de goedkoopste. Firecrawl noteert $0,99 per 1.000 bij 100.000 pagina's en $0,749 bij 1 miljoen, met elke pagina gerenderd.
  • Crypto is zeldzaam op accounts. Scrape.do, Decodo Web Data API en Scrapeless vermelden betalen met crypto; Exa contents, Parallel Extract, Linkup fetch, Olostep, ZenRows, Hyperbrowser Fetch en Steel scrape nemen per request USDC via x402.
  • robots.txt wordt vaak aan de klant overgelaten. Aanbieders die een standaard noemen die robots.txt respecteert, ten minste voor hun crawl-producten: Firecrawl, Diffbot, Scrapfly, Bright Data Web Unlocker. Veel zeggen niets.
  • KYC is de uitzondering. Oxylabs en Scrapfly vragen het aan elke klant; Decodo doet eerst een automatische controle.

API's die op een andere manier worden gefactureerd (niet in de medianen)

Deze rekenen af per token, browsertijd, datavolume of compute, of bevestigden geen Markdown-uitvoer, dus een prijs per pagina hangt af van je pagina's.

APIPrijsOpmerking
Jina Reader$50 per 1 miljard output-tokens; $500 per 11 miljardPer token gefactureerd: de kosten per pagina hangen af van de paginalengte. 10 miljoen gratis tokens per nieuwe sleutel, alleen niet-commercieel.
Cloudflare Browser Run$0,09 per browseruur na 10 inbegrepen uren, $5 minimaal per maandGefactureerd per browsertijd; /markdown-, /content- en /crawl-endpoints.
Spider$1 per GB content plus computeGefactureerd per datavolume; de cijfers per pagina die het publiceert zijn zijn eigen schattingen.
Apify Website Content CrawlerCompute units ($0,13 per unit op Business)Gefactureerd per compute; de cijfers per pagina die het publiceert zijn zijn eigen schattingen.
Zyte API$0,13 per 1.000 statische requests (website tier 1, pay as you go); $1,01 met een browserPrijs hangt af van een tier die Zyte per website toewijst; Markdown-uitvoer niet vermeld op de pagina's die we lazen.

Prijzen gecontroleerd op

Kan ik deze data hergebruiken?

Ja. De tabellen op deze pagina zijn gepubliceerd onder de Creative Commons Naamsvermelding 4.0-licentie (CC BY 4.0): kopieer en pas ze aan met een link naar deze pagina en de datum 2026-10-22. We lezen de prijzen minstens één keer per maand opnieuw.

Als een cijfer onjuist is, schrijf naar [email protected] met de pagina die het juiste cijfer toont; we corrigeren het en noteren de wijziging in de changelog.

Prijsindex: veelgestelde vragen

Welke URL-naar-Markdown-API kost het minst?

Dat hangt af van volume en van JavaScript. Op 2026-10-22 waren de laagste prijzen voor eenvoudige pagina's bij 1 miljoen pagina's per maand ScrapingBee met $0,099 en Scrape.do met $0,099 per 1.000; de laagste prijs voor browserspagina's bij dat volume was Olostep met $0,399.

Hoeveel kost Firecrawl per pagina?

Firecrawl rekent 1 credit per pagina met JavaScript inbegrepen: $19 voor 5.000 credits op Hobby, $99 voor 100.000 op Standard en $749 voor 1 miljoen op Scale, gelezen op zijn prijspagina op 2026-10-22. JSON-extractie voegt 4 credits per pagina toe.

Waarom staat Jina Reader niet in de hoofdtabellen?

Jina rekent per output-token af ($50 per 1 miljard tokens in het kleinste pakket), dus de prijs per pagina hangt af van hoe lang je pagina's zijn. Het staat in de tabel met API's die op een andere manier worden gefactureerd.

Telt WebReaderAPI zichzelf mee in de medianen?

WebReaderAPI publiceert deze index en staat alleen ter referentie in de eerste rijen. De medianen gebruiken de andere providers.

Hoe vaak wordt de index bijgewerkt?

Minstens één keer per maand, en wanneer een vermelde provider zijn publieke prijzen wijzigt. De datum bovenaan toont de laatste volledige controle.

Bronnen (26)
  1. Firecrawl: prijzen — Firecrawl (read 2026-10-22)
  2. Tavily Extract: prijzen — Tavily (read 2026-10-22)
  3. Exa contents: prijzen — Exa (read 2026-10-22)
  4. Parallel Extract: prijzen — Parallel (read 2026-10-22)
  5. Linkup fetch: prijzen — Linkup (read 2026-10-22)
  6. Olostep: prijzen — Olostep (read 2026-10-22)
  7. ScrapeGraphAI: prijzen — ScrapeGraphAI (read 2026-10-22)
  8. Diffbot: prijzen — Diffbot (read 2026-10-22)
  9. ScrapingBee: prijzen scrapingbee.com/pricing — ScrapingBee (read 2026-10-22)
  10. ScraperAPI: prijzen scraperapi.com/pricing — ScraperAPI (read 2026-10-22)
  11. ZenRows: prijzen docs.zenrows.com/first-steps/pricing.md — ZenRows (read 2026-10-22)
  12. Scrapfly: prijzen — Scrapfly (read 2026-10-22)
  13. Scrape.do: prijzen — Scrape.do (read 2026-10-22)
  14. Crawlbase: prijzen — Crawlbase (read 2026-10-22)
  15. Bright Data Web Unlocker: prijzen — Bright Data (read 2026-10-22)
  16. Oxylabs Web Scraper API: prijzen oxylabs.io/pricing/web-scraper-api — Oxylabs (read 2026-10-22)
  17. Decodo Web Data API: prijzen help.decodo.com/docs/web-data-api-billing — Decodo (read 2026-10-22)
  18. Scrapeless: prijzen — Scrapeless (read 2026-10-22)
  19. Hyperbrowser Fetch: prijzen — Hyperbrowser (read 2026-10-22)
  20. Steel scrape: prijzen — Steel (read 2026-10-22)
  21. Crawl4AI Cloud: prijzen — Crawl4AI (read 2026-10-22)
  22. Jina Reader: prijzen — Jina Reader (read 2026-10-22)
  23. Cloudflare Browser Run: prijzen — Cloudflare Browser Run (read 2026-10-22)
  24. Spider: prijzen — Spider (read 2026-10-22)
  25. Apify Website Content Crawler: prijzen apify.com/apify/website-content-crawler — Apify Website Content Crawler (read 2026-10-22)
  26. Zyte API: prijzen — Zyte API (read 2026-10-22)

Vanaf US$ 0,07/1K pagina's · zonder KYC

Vraag een API-sleutel aan